Εργασιακό τουρνουά μπάσκετ διοργανώνει ο ΔΟΠΑΡ

0

Σε συνάντηση που έγινε την Τετάρτη 14 Ιουνίου 2016 παρουσία του Προέδρου κ. Στέφανου Κυριαζή και του Διευθυντή κ. Θεόδωρου Θεοδώρου καθώς και εκπροσώπων των ομάδων αποφασίσθηκε το 6ο ανοικτό τουρνουά που διοργανώνει ο Δ.Ο.Π.Α.Ρ. να διεξαχθεί σε δύο ομίλους με σύνολο ομάδων 17 συγκεκριμένα Α! όμιλος 9 ομάδες και Β! όμιλος 8 ομάδες.

Ακολούθησε κλήρωση και το πρόγραμμα διαμορφώθηκε ως εξής:

Α! Όμιλος
1η Αγωνιστική

 

Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/06/2017 17:00 MODELA – AIR BALL
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/06/2017 19:00 ΤΕΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – ΚΟΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/06/2017 21:00 ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΥΔΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ 20/06/2017 17:00 HAVALAKERS – BUZZER BEΑTERS
    ΡΕΠΟ CROWS

 

2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/06/2017 21:00 AIR BALL – ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 22/06/2017 17:00 ΥΔΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ – HAVALAKERS
ΠΕΜΠΤΗ 22/06/2017 19:00 CROWS – MODELA
ΠΕΜΠΤΗ 22/06/2017 21:00 ΚΟΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ – BUZZER BEΑTERS
    ΡΕΠΟ ΤΕΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
     
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/062017 19:00 MODELA – ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/06/2017 21:00 ΤΕΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ CROWS
ΤΡΙΤΗ 27/06/2017 19:00 ΚΟΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ  –ΥΔΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ 27/06/2017 21:00 HAVALAKERS –  AIR BALL
    ΡΕΠΟ BUZZER BEΑTERS

 

4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΠΕΜΠΤΗ 29/06/2017 17:00 AIR BALL – ΚΟΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ 
ΠΕΜΠΤΗ 29/06/2017 19:00 CROWS – BUZZER BEΑTERS
ΠΕΜΠΤΗ 29/06/2017 21:00 ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – HAVALAKERS
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/06/17 17:00 ΤΕΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – MODELA
    ΡΕΠΟ ΥΔΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ

 

5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/07/2017 17:00 BUZZER BEΑTERS – ΤΕΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/07/2017 19:00 MODELA – HAVALAKERS
ΔΕΥΤΡΑ 03/07/2017 21:00 ΚΟΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΤΡΙΤΗ 04/07/2014 21:00 ΥΔΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ – CROWS
    ΡΕΠΟ AIR BALL
 
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/07/2017 21:00 HAVALAKERS – ΚΟΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 06/07/2017 17:00 CROWS – AIR BALL
ΠΕΜΠΤΗ 06/07/2017 19:00 BUZZER BEΑTERS – MODELA
ΠΕΜΠΤΗ 06/07/2017 21:00 ΤΕΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΥΔΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
    ΡΕΠΟ ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

 

7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΣΑΒΒΑΤΟ 08/07/2017 20:00 ΚΟΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ MODELA
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/07/2017 17:00 ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – CROWS
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/07/2017 19:00 AIR BALL – ΤΕΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/07/2017 21:00 ΥΔΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ – BUZZER BEΑTERS
    ΡΕΠΟ HAVALAKERS

 

8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/07/2017 19:00 MODELA – ΥΔΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/07/2017 21:00 ΤΕΕ ΔΩΔ/ΣΟΥΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΠΕΜΤΠΗ 13/07/2017 18:00 HAVALAKERS – CROWS
ΠΕΜΠΤΗ 13/07/2017 20:00 BUZZER BEΑTERS – AIR BALL
    ΡΕΠΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

 

 

9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/07/2017 18:00 CROWS – ΚΟΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/07/2017 20:00 ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – BUZZER BEΑTERS
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/07/2017 18:00 HAVALAKERS – ΤΕΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/07/2017 20:00 ΥΔΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ – AIR BALL
    ΡΕΠΟ MODELA

 

Β! Όμιλος
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΤΡΙΤΗ 20/06/2017 19:00 STARTERS – ΝΙΟΧΩΡΙ
ΤΡΙΤΗ 20/06/2017 21:00 UNDERDOGS – OLD SCHOOL BASKET
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/06/2017 17:00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – HERMES
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/06/2017 19:00 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ – HOT SHOT

 

2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/06/17 17:00 STARTERS – UNDERDOGS
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/06/17 19:00 OLD SCHOOL BASKET – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/06/17 21:00 ΝΙΟΧΩΡΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/06/2017 17:00 HOT SHOTHERMES

 

3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΤΡΙΤΗ 27/06/2017 17:00 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ – STARTERS 
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/06/2017 17:00 HOT SHOT – OLD SCHOOL BASKET
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/06/2017 19:00 UNDERDOGS ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/06/2017 21:00 HERMES ΝΙΟΧΩΡΙ
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/06/17 19:00 OLD SCHOOL BASKET – ΝΙΟΧΩΡΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/06/17 21:00 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ – UNDERDOGS 
ΣΑΒΒΑΤΟ 01/07/2017 18:00 STARTERS – HERMES
ΣΑΒΒΑΤΟ 01/07/2017 20:00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – HOT SHOT

 

5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΤΡΙΤΗ 04/07/2017 17:00 HERMES – ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΤΡΙΤΗ 04/07/2017 19:00 UNDERDOGS – HOT SHOT
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/07/2017 17:00 ΝΙΟΧΩΡΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/07/2017 19:00 OLD SCHOOL BASKET – STARTERS
 
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/07/17 17:00 HOT SHOT – ΝΙΟΧΩΡΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/07/17 19:00 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛ. – OLD SCHOOL BASKET
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/07/17 21:00 HERMES – UNDERDOGS
ΣΑΒΒΑΤΟ 08/07/2017 18:00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – STARTERS

 

7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
ΤΡΙΤΗ 11/07/2017 17:00 OLD SCHOOL BASKET HERMES
ΤΡΙΤΗ 11/07/2017 19:00 ΝΙΟΧΩΡΙ – UNDERDOGS
ΤΡΙΤΗ 11/07/2017 21:00 STARTERS – HOT SHOT
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/07/2017 17:00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ